top of page
producent a kameraman

MARIÁN POLÁK

Režisér, kameraman a producent, který se poslední dobou specializuje zejména na přírodopisné a vědecko-populární dokumentární filmy. Za dokument Živý obraz lepšího světa obdržel výroční cenu FITES Trilobit nebo ceny na festivalech Ekofilm a Naturvision. V zimě bude mít v kinodistribuci premiéru jeho celovečerní režijní debut Planeta Česko. 

režisér

JAN HOŠEK

Filmový dokumentarista, autor a spoluautor asi čtyřiceti pořadů s přírodovědnou tématikou převážně pro Českou televizi, autor vědeckých ilustrací zvířat v desítkách knih a publikací. Jeho knižní prvotina s vlastnoručními ilustracemi Saola - aneb největší zoologické objevy se stala v přírodovědných kruzích bestsellerem.

režisér Jan Hošek
režisér, kameraman a producent Marián Polák

hudební skladatel

IVAN ACHER

Původně vystudovaný výtvarník kombinuje soudobou, elektronickou a jazzovou hudbu. Velkou součástí jeho tvorby je hudba pro taneční a divadelní inscenace, ověnčené mnoha oceněními. Byl nominován na cenu České filmové kritiky a Českého lva. 

odborný poradce

doc.JAN ŠOBOTNÍKPh.D.

Uznávaný tropický entomolog, působící na České zemědělské univerzitě v Praze, Fakultě lesnické a dřevařské. Zabývá se především biologií termitů a strukturou a funkcí hmyzího těla.

bottom of page